УСІ ВІЙСЬКОВІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ ОБІЦЯЮТЬ ПЕРЕВЕСТИ НА НОВЕ МЕНЮ

Начальник Центрального продовольчого управління тилу Збройних сил України полковник Микола Куклюк заявив, що до кінця року у 23 військових частинах буде впроваджено нову систему продзабезпечення, а на нове меню перейдуть загалом 23 тис. вояків.

"На нову систему харчування 1 грудня переходять іще шість військових частин — останні з визначених на поточний рік. Це десантно-штурмова бригада, полк спеціального призначення, два військово-медичних клінічних центри, навчальний заклад та авіаційна частина", - зазначив Микола Куклюк.

"Плануємо, що до 100 військових частин ми зможемо охопити. Але тут слід обов’язково зауважити, що це стане можливим за умови відповідного фінансування й введення в штат військових частин посад кухарів та іншого персоналу військових їдалень", - додав представник ЗСУ.

Насамперед на нове меню перейдуть усі військові навчальні заклади. Також ідеться про навчальні центри, де є молоді солдати.

За його словами, навіть у польових умовах до солдатського столу надходитимуть "молочні продукти, соки, фрукти, свіжі овочі - не лише традиційні, наприклад, картопля, капуста чи буряки, а й зелень, болгарський перець тощо".

За матеріалами: "Еспресо.TV"