У ГААЗІ ЗАРЕЄСТРУВАЛИ ПОЗОВ УКРАЇНИ ПРОТИ РФ

Міністр закордонних справ Павло Клімкін повідомив, що позов України проти Росії щодо боротьби з фінансуванням тероризму та расової дискримінації зареєстровано в Міжнародному суді ООН в Гаазі.

"Наша справа в Міжнародному суді ООН. Вона зареєстрована. Таким чином, далі вона буде просуватися", - наголосив міністр.

За словами Павла Клімкіна, тепер у МЗС будуть формалізувати та збирати докази, щоб найближчим часом подавати їх в Міжнародний суд ООН.

"У нас зараз є право, право з точки зору міжнародного права і процедур, передбачених Конвенцією, а також моральне право, що дуже важливо, йти в Міжнародний суд. Разом із тим все це час, і це теж дуже важливо, тривала робота з дуже детального, скрупульозного збору всіх необхідних доказів", – додав Павло Клімкін.

Україна подала позов до Міжнародного суду ООН з метою притягнення Російської Федерації до відповідальності за вчинення актів тероризму та дискримінації протягом її незаконної агресії проти України.

Раніше резидент України Петро Порошенко доручив Міністерству закордонних справ подати позов у Міжнародний суд ООН в Гаазі щодо порушення Росією Конвенції ООН про протидію фінансуванню тероризму та Конвенції щодо ліквідації усіх форм расової дискримінації.

За матеріалами:"ТСН.ua"