ТРАСУ "КИЇВ-ОДЕСА" ОБІЦЯЮТЬ ПІДЛАТАТИ ДО ТРАВНЯ

Голова Державного агентства автомобільних доріг України ("Укравтодор") Славомір Новак доручив до 1 травня здійснити на найбільш проблемних ділянках дороги М-05 Київ-Одеса аварійний ремонт і забезпечити проїзд.

3 квітня розпочато виконання робіт з ліквідації ямковості деформації покриття за рахунок коштів на поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання. "Останнім часом стан цієї дороги викликає багато критики з боку громадськості. Основна причина такого стану дороги полягає в тому, що переважна більшість її ділянок експлуатується з наднормативними термінами і вже давно потребує капітального ремонту", - йдеться в повідомленні "Укравтодору".

Зокрема, потреба в коштах на проведення капітального ремонту на ділянці від Білої Церкви до Одеси становить 16 млрд грн.

"Зараз триває активна фаза переговорів з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) і Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) про надання кредиту для проведення капітального ремонту М-05 на ділянці дороги Біла Церква - Умань (87 - 206 км) протяжністю 118,6 км ", - додали в "Укравтодорі".