СИНЮТКА ОБІЦЯЄ ЗАПУСТИТИ УСТАНОВКУ ЗІ СПАЛЮВАННЯ СМІТТЯ

Голова Львівської ОДА Олег Синютка обіцяє у наступні три місяці налагодити системний вивіз ТПВ зі Львова, окремо вивозити відсортовані відходи та запустити установку зі спалювання сміття.

За його словами, серпень-жовтень буде другим етапом вирішення сміттєвої проблеми.

«Наступний етап буде тривати три місяці. Найперше, що нам потрібно зробити – налагодити системний вивіз і укласти довготермінові угоди на вивіз ТПВ з території Львова як на полігони Львівської області, так і за її межі. По-друге, з 1 серпня відновлюємо сортування і вивіз відсортованого сміття – ПЕТ пляшки, папір, скло – на підприємства, які будуть забезпечувати переробку», - заявив Олег Синютка.

«Це не станеться одномоментно, але з 1 серпня перевізники готові повернути назад контейнери для роздільного збирання та вивозити це сміття. Третє – упродовж цих трьох місяців приступимо до рекультивації полігонів Львівської області із використанням 50 млн грн, які виділив Уряд України, щоб привести у відповідність до екологічних вимог полігони, які були захаращені сміттям зі Львова. Останнє – плануємо встановити, випробувати та запустити в експлуатацію установку зі спалювання сміття, розрахунковою кількістю 20 тон на добу», – повідомив він.

Згадану установку голова ЛОДА вважає «прообразом сміттєспалювального заводу».

«Хочемо, щоб це була установка, яка може промислово здійснювати спалювання ТПВ», – зауважив голова Львівської ОДА.

За матеріалами: Zik.ua