ПЛАН З ДЕОКУПАЦІЇ ДОНБАСУ ОБІЦЯЮТЬ ПІДГОТУВАТИ НАЙБЛИЖЧИМИ МІСЯЦЯМИ

План заходів із підготовки системи Міністерства внутрішніх справ до відновлення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях буде підготовлений найближчими місяцями. Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

«Вже влітку ми повинні мати цей документ на руках. Він буде охоплювати дві частини: підготовчу та практичну. Основна мета плану – звільнення тимчасово окупованих територій, відновлення конституційного ладу України, захист прав і свобод наших громадян», - сказав Арсен Аваков.

Міністр зазначив, що велику роль в реалізації плану відграватиме інформаційна складова.

«Ми повинні залучати громадськість до обговорення плану та інформувати населення на кожному його етапі», - сказав він, наголосивши, що всі повинні бути готовими до того, що треба буде прийти на звільнену територію і відразу починати роботу.

«Кожен із наших підрозділів повинен її розуміти. В нас є вже подібний досвід на таких територіях і, як показує практика, дуже часто наші фахівці вирішують не лише питання безпеки, а навіть побутові проблеми місцевого населення», - сказав Аваков.

За матеріалами: "УНІАН"