ОБІЦЯНКИ ЮЛІЇ ТИМОШЕНКО СТОСОВНО ПРОДАЖУ ЗЕМЛІ

"Дослівно" зафіксувало кілька обіцянок Юлії Тимошенко дозволити вільний продаж землі сільськогосподарського призначення.

Напередодні Верховна Рада продовжила мораторій на продаж сільгоспземлі до 2018 року.

За ухвалення законопроекту №5123-1 проголосували 297 народних депутатів. У документі зазначається, що термін дії мораторію буде автоматично продовжено до набрання чинності законопроектом про обіг сільськогосподарських земель.

Партія "Батьківщина" Юлії Тимошенко була однією з тих, хто активно просував необхідність категоричної заборони на продаж землі.

От що говорила сама Юлія Тимошенко про це у 2015-2016 роках:

"Ми з аграріями прийняли рішення тиснути на владу. Для того, що мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення був продовжений"

"Продаж землі – це не шлях для України! Наш шлях – це розвиток фермерства"

"Українському народу не дають коріннями врости в українську землю. Її приватизація може закрити шлях розвитку України як аграрної держави"

Водночас, коли Юлія Тимошенко була на посаді прем’єр-міністра України, вона брала на себе зобов’язання забезпечити функціонування відкритого ринку землі. Таке, зокрема, зафіксовано у спільному меморандумі з Міжнародним валютним фондом, підписаному у 2008 році.

А це – рядки з "Концепції Державної цільової програми розвитку земельних відносин в Україні на період до 2020 року". Програма затверджена урядом Тимошенко . З повним текстом можна ознайомитися за цим посиланням.

"Дослівно"