ДЕПУТАТ РПЛ ОБІЦЯЄ ВІДШКОДУВАТИ ЗБИТКИ, ЗАВДАНІ СИНОМ КРАМНИЦІ

Народний депутат від Радикальної партії Ігор Попов обіцяє, що відшкодує усі збитки, завдані його сином при пограбуванні магазину в столиці.

"Син визнав підозру, яку йому оголосили. Неправда, що він відмовлявся. Син відповідає на усі запитання, бере участь у всіх слідчих діях, не ховається - і це так і буде", - розповів нардеп.

Він також додав, що у справі щодо його сина є багато пом'якшувальних обставин.

"Адвокати вважають, що є досить багато пом'якшуючих обставин. Два дні ми збирали документи, до нас приходили працівники соцслужб, служб по роботі з неповнолітніми. Під час допиту син у всьому зізнався, і він говорить про якісь впливи начебто він зробив це наспір, але це повна дурниця. Я вважаю, моє завдання – випитати, що за мотиви були", - додав нардеп-"радикал".

Попов зауважив, що родина готова повністю відшкодувати усі збитки, завдані сином.

"Ми просимо запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, з браслетом, удома. Ми беремо на себе зобов'язання зайнятися більш серйозним, глибоким вихованням, обіцяю сильно не бити, але пояснюватиму, що він накоїв. Ми готові відшкодувати усю шкоду, яку син заподіяв - моральну, матеріальну", - сказав нардеп.