ЧИНОВНИКІВ, ЯКІ БЕЗПІДСТАВНО ВІДМОВЛЯЛИ У ДОЗВОЛАХ НА БУДІВНИЦТВО, ОБІЦЯЮТЬ ЗВІЛЬНИТИ

Віце-прем'єр-міністр — міністр регіонального розвитку Геннадій Зубко обіцяє звільняти чиновників Державної архітектурно-будівельної інспекції, які безпідставно відмовлятимуть у дозволах на будівництво.

“Ми пройшлись по всіх гарячих питаннях, які стосуються корупції в будівельному секторі. Це питання відповідальності як чиновників, так і забудовників. З іншого боку, ми прийняли рішення — було дане доручення генерального прокурора обласним прокурорам приймати заяви щодо безпідставних відмов (при наданні дозволів на будівництво — ред.)”, — сказав він.

За словами Геннадія Зубка, прийматимуться й кадрові рішення щодо призначень, звільнення і відсторонення осіб, причетних до безпідставних відмов у наданні дозволів на будівництво.

"Сьогодні також відбулася відверта розмова з точки зору взаємовідносин забудовників та керівників на місцях як щодо новоутворених органів, по яких виникають безпосередньо проблеми з мешканцями міст, так і державних архітектурних інспекцій, які працюють в областях. З цього часу ми починаємо відлік боротьби по двох ланках — дисциплінарній та по питаннях правоохоронних органів", — сказав Віце-прем'єр-міністр.