ЧОТИРИ ЛІДЕРИ ФРАКЦІЙ МАЙЖЕ НЕ ГОЛОСУВАЛИ В ЧЕРВНІ

Юрій Бойко, Олександр Вілкул, Юлія Тимошенко та Олег Ляшко пропустили більше половини голосувань, що відбулися в червні. Всього за місяць було проведено 12 пленарних засідань, під час яких відбулося 531 голосування.

Співголова «Опозиційного блоку» Юрій Бойко взяв участь лише в 4% голосувань. Він натиснув «за», «проти» чи «утримався» лише 23 рази. Політик проголосовував «проти» законів про Вищий антикорупційний суд та про національну безпеку. Натомість, взагалі не голосував за закони про дипломатичну службу та про валюту.

Іншій співголова «Опозиційного блоку» Олександр Вілкул взяв участь в 9% голосувань.

Низькі показники голосувань в Юлії Тимошенко. Вона взяла участь лише в 15% голосувань. Зокрема, лідер «Батьківщини» не брала участі в голосуванні закону про валюту.

Також пропустив більшість голосувань Олег Ляшко. Лідер РПЛ проголосував у 30% випадків. Зокрема, утримався при голосуванні в цілому законів про Вищий антикорупційний суд та про національну безпеку. Натомість, не голосував за прийняття в цілому законів про валюту та про дипломатичну службу.

Максим Бурбак (НФ) взяв участь в 59% голосувань, Олег Березюк («Самопоміч») – 66%, Артур Герасимов (БПП) – 97%.

Лідери фракцій переважно були присутні на засіданнях ВР у червні. Юрій Бойко був письмово зареєстрований на всіх 12 засіданнях, Олександр Вілкул – 5, Юлія Тимошенко – 11, Олег Ляшко – 10, Максим Бурбак – 12, Олег Березюк – 11, Артур Герасимов – 12.

У травні показники голосувань лідерів фракцій були такими: Юрій Бойко – 6%, Олександр Вілкул – 8%, Юлія Тимошенко – 1%, Олег Ляшко – 35%, Максим Бурбак – 79%, Олег Березюк – 79%, Артур Герасимов – 88%.

Дані щодо участі лідерів фракцій ВР у голосуваннях оприлюднюються КВУ щомісячно.